Informacje o firmie

Schody i drzwi tworzymy z myślą o Twoim wnętrzu. Nasze produkty wykonujemy z wykorzystaniem starannie dobranego drewna, w oparciu o indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie Twoje potrzeby.  Dzięki temu mamy pewność, że w naszych rodzimych Dobieszowicach wytwarzamy najlepsze schody i drzwi w województwie opolskim, śląskim, a także w Niemczech.

Schody i Drzwi Tworzone z pasją

Działamy z pasją już od niemal dwóch dekad. Nasz zakład stolarski powstał w 1999 roku. To wtedy, pod doświadczonym okiem Józefa Cichonia, zaczęliśmy kształtować naszą ofertę ręcznie tworzonych schodów. Precyzja, staranne wykonanie i indywidualne podejście zostały szybko docenione przez naszych Klientów. Dzięki zaufaniu takich osób jak Ty, mogliśmy udoskonalić nasz proces produkcji, oraz poszerzyć gamę produktów o nowe rodzaje schodów, a także drzwi.

Dziś, przy wykorzystaniu ręcznie dobranego drewna, najlepszego szkła i metali, tworzymy schody doskonałe dla każdego wnętrza. Z pasją wykonujemy produkty różnego typu:

 • Schody Pełne, Drewniane, na Beton
  Drewno nałożone na betonowy fundament schodów nie tylko prezentuje się solidnie, lecz jest również niezwykle trwałe. Na Twoje życzenie nakładki na betonową podstawę możemy wykonać także z innych materiałów.
 • Schody Ażurowe
  Połączenie lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, z szerokim wachlarzem dostępnych kształtów gwarantuje doskonałe dostosowanie do każdego wnętrza. Schody ażurowe świetnie sprawdzą się w przedpokoju, salonie, będą też atrakcyjnym wejściem na antresolę w Twoim mieszkaniu, bądź na piętro w Twoim domu.
 • Schody Kręcone
  Zwane także spiralnymi. Za sprawą kompaktowej konstrukcji zajmują niewiele miejsca. Szanują Twoją przestrzeń, stanowiąc jednocześnie jej niebanalną ozdobę. Twoi goście z pewnością ich nie przegapią.
 • Schody Gięte
  Finezyjne kształty schodów zamknięte w solidnej i trwałej konstrukcji będą ozdobą Twojego wnętrza. Tworzone w oparciu o indywidualny projekt, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.
 • Drzwi
  Tworzone na zamówienie drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Wykonane z tą samą precyzją i dbałością o szczegóły jak nasze schody.

Starannie wybrane materiały

Pracujemy wyłącznie z wysokiej jakości drewnem i innymi materiałami. Własnoręcznie sprawdzamy jakość tarcicy z polskich, czeskich i słowackich tartaków. Tworzymy schody i drzwi z drewna dębowego, jesionu, klonu, orzecha, a także – na Twoje życzenie – tarcic egzotycznych. Każda partia materiału musi spełniać nasze normy jakości. Dotyczy to nie tylko drewna, ale też metali, mosiądzu, elementów kutych, czy szkła, które wykorzystujemy w produkcji.

Bez względu na to, czy Twój projekt będzie zakładał wykorzystanie szkła przejrzystego, matowego, gładkiego, czy wypukłego, czy będzie wykorzystywał dodatki z metalu, mosiądzu, czy elementy rzeźbione, chcemy dać Ci pewność najwyższej jakości. Mamy ambicję, by Zakład Stolarski Józef Cichoń był synonimem jakości schodów i drzwi. Dlatego dbamy, by jeszcze przed przystąpieniem do projektowania móc zagwarantować, że stworzymy dla Ciebie jedne z najlepszych schodów i drzwi w Opolu, na Śląsku, oraz w Niemczech.

Tworzymy Piękne Schody

Zobacz Realizacje